Haberler

ŞEHİT OZAN ÖZEN KIZ ANADOLU İHL ÖĞRENCİLERİ DOÇ. DR. ABDULKADİR MACİT İLE KİTAP TAHLİLİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ


Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öncülüğünde KOÜ İlahiyat Fakültemiz, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı iş birliğinde gerçekleştirilen "Beşi Bir Yerde" projesi kapsamında Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Fakültemizin misafiri oldular.

KOÜ İlahiyat Fakültesi Şöhret Cengiz Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah Kahraman, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı Süleyman Küçük, Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşe Yavuz Yüksel, Derince Kız Anadolu İHL Müdürü Beyhan Karabayır, KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Metin Pay, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Koordinatörü Fatih Karaçoban, Proje Koordinatörü Esra Aydın, Abdulkadir Avcı ve Kader Oflas ile birlikte Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek dersi öğretmenleri Mücahit Beşen, Elif Uğuz, Rağibe İkbal Örengül'ün yanı sıra projede yer alan öğrencilerin katıldı.

Programda Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı Süleyman Küçük, Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İHL Müdürü Ayşe Yavuz Yüksel ve Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Kahraman öğrencilere hitap ederek başarılar dilediler.

"Beşi Bir Yerde" projesi kapsamında KOÜ İlahiyat Fakültesine gelen Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri proje kapsamında KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Siyer-i Nebi ve İslam Tarihi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Abdulkadir Macit ile birlikte "Biz Gençlere Dair-6" kitabını tahlil ettiler. Program ikramlarla son buldu.

Öğrencilere seminer gerçekleştiren KOÜ İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Siyer-i Nebi ve İslam Tarihi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Abdulkadir Macit hocamıza, projenin öncülüğünü yapan Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşe Yavuz Yüksel ve ekibine, KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah Kahraman ve hocalarımıza, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı Süleyman Küçük ve ekibine, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Şemsettin Yıldırım ve ekibine, projede yer alan ve organize eden gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors