Haberler

ŞEHİT OZAN ÖZEN KIZ ANADOLU İHL ÖĞRENCİLERİ KOÜ İLAHİYAT FAKÜLTESİNDE İKİNCİ KİTAP TAHLİLİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ


Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öncülüğünde Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği, KOÜ İlahiyat Fakültesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı iş birliğinde gerçekleştirlen "Beşi Bir Yerde" projesi kapsamında Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri KOÜ İlahiyat Fakültesinin misafiri oldular.

"Beşi Bir Yerde" projesi kapsamında KOÜ İlahiyat Fakültesine gelen Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri proje kapsamında KOÜ İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Tasavvuf Anabilim Dalı Arş. Gör. Dr. Ali İhsan KILIÇ ile birlikte "Biz Gençlere Dair-4" kitabını tahlil ettiler. 


KOÜ İlahiyat Fakültesi Şöhret Cengiz Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşe Yavuz Yüksel, KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Metin Pay, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Koordinatörü Fatih Karaçoban, Proje Koordinatörü Esra Aydın ve Abdulkadir Avcı ile birlikte Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek dersi öğretmenlerinin yanı sıra projede yer alan öğrencilerin katıldığı program ikramlarla son buldu.

Öğrencilere seminer gerçekleştirren KOÜ İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Tasavvuf Anabilim Dalı Arş. Gör. Dr. Ali İhsan KILIÇ hocamıza, projenin öncülüğünü yapan Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşe Yavuz Yüksel ve ekibine, KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Abdullah Kahraman ve hocalarımıza, Kocaeli İlahiyat Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanımız Süleyman Küçük ve ekibine, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Şemsettin Yıldırım ve ekibine, projede yer alan ve organize eden gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors